Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tatabányai Szent Borbála...

Tatabányai Szent Borbála Kórház nőgyógyászati osztályán konizáció? Milyenek az orvosok, ápoló?

Figyelt kérdés
Kifejezetten a nőgyógyászati rész érdekel, a szülészet itt nem releváns. Volt valakinek közületek nőgyógyászati műtétje a Tatabányai kórházban? Akár konizáció, akár bármilyen más nőgyógyászati műtét? Normálisak az orvosok, ápolók? Félek, hogy ítélkezést, megvetést kapok a HPV konizáció miatt. A nőgyógyászom már alapból elítélt, hogy milyen könnyűvérű vagyok és magamnak köszönhetem az egészet, nem akarom, hogy a kórházban is így vélekedjenek.
2023. nov. 9. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy paranoid vagy, vagy a nogyogyasz az egyetem melle jart. Mindenki tudja, hogy az emberek iszonyu magas szazaleka legalabb egyszer atesik a HPV fertozesen, csak az immunrendszere akkori allapotan mulik, mi lesz belole. Ep elmeju orvos egyeeszt nem itelkezik, masreszt tudja, hogy semmi koze a partnerek szamahoz.
2023. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, elméletben ez így is van, mégis van egy bolond orvos, aki szó szerint ezt mondta.
2023. nov. 14. 09:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Az orvos valóban egy bunkó. Azt érti félre, hogy a HPV fertőzöttség sokaknál előfordul. Valóban rizikófaktor a gyakori partnerváltogatás, de olyan ember is kaphat veszélyes HPV fertőzést, akinek csak egy partnere volt egész életében.

A valószínűség növekszik, ha valakinek sok partnere volt, de csak ennyi.

nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!