Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A sok üléstől felerösödhet a...

A sok üléstől felerösödhet a vérzés? E. Ü. üretem volt, és mirena spirált helyezték fel november 8. Azóta is vérezgetek. Elkezdtem dolgozni, ahol sokat ülők, lehet összefüggés?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál tegnap aki vérzés csillapítót írt fel, de még szerintem nem hat
nov. 15. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mirenától 9 hónapig véreztem, utána levetettem. Nincs összefüggés az ülő munkával. Max annyi, hogyha felállsz, akkor több vér ürül (gravitáció).
nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez, szintén 9 hónap :( már bánom, hogy ennyire türelmes voltam.

De azért még nov. eleje óta még adj neki esélyt.

nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még annyit szeretnék kérdezni hogy nektek is voltak alhasi fájdalmatok? Nekem hullámokban jön, és olyankor van a vérzés, amit nem tudok hogy a menstruáció már vagy sem.?!
nov. 15. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Fájdalom az első 1-2 napban volt. Meg valamikor hetekkel később egy éles, semmiől jövő. Utóbbi ijesztő volt, de nem ismétlődőtt.

A vérzés nem volt erős, míg fent volt. De sokat pecsételtem mellette. Mikor pedig leszedettem, rá egy-két napra elöltött a vér. (Kiderült, hogy cisztát okozott, amiatt)

nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!