Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Konizáció altatásban, utána...

Konizáció altatásban, utána mennyi idő múlva lehet felkelni sétálni, dohányozni?

Figyelt kérdés
Aki konizáción, átesett már, mire kell számítani? Mennyi idő után lehet felkelni sétálni? Esetleg dohányozni? Tudom, gáz, hogy erre gondolok, de aki dohányzik, szerintem érti, miért kérdezem. Nagyobb műtét, idegesség. Valakinek van tapasztalata?
2023. nov. 15. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem LOOP konizaciom volt, ebren voltam, es nem volt ver, mert egettek elektromos hurokkal, ugyhogy rogton labra alltam, kicsit kint leultettek, aztan kesz.

Viszont ezutan volt nogyogyaszati rutinmutetem boditasban. Nem konizacio, de ebbol a szempontbol ugyanaz. Kb egy oran keresztul fekudni kellett. Vecere mehettem, de enni meg nem volt szabad pl biztonsag kedveert. De mutetbol ebredve az ember meg olyan kotyagos, hogy repul az ido.

2023. nov. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Es nyugtatot viszont mutet elott is bevehettem.
2023. nov. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Meglátjuk, nálam mi lesz a helyzet, és lesznek e olyan rendesek a dokik és nővérem, hogy leengednek cigizni :D

A másik osztályon, ahol, műtöttek (fül orr gége), ott altatás után amint jobban voltam, leengedtek :D

2023. nov. 16. 01:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 13 éve volt LLETZ konizàcióm. Mivel ugye ilyenkor csak felületesen altatnak el, így én azt hiszem 2-kor kerültem sorra , és 3-4 felé fel is kelhettem, meg kellett is ,mert mondták, hogy menjek el pisilni, aztán 5-kor már vittek is haza anyuék. De műtét után 15 perccel már tök tiszta volt a tudatom, úgyhogy szerintem ha nem szédülsz, simán felkelhetsz. Mondjuk nem tudom azt mennyire fogják díjazni, hogy cigizni mennél, de ez amúgy sem olyan műtét ahol napokat kell bent lenni, szóval Szerintem mivel felnőtt vagy, és érzed majd hogy leszel,ha megmondod, hogy minden oké, simán mehetsz cigizni. Csak nehogy majd attól szédülj meg picit, nekem egyik szobatàrsam így járt.
2023. nov. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm a választ! Teljes anesztézia utáni cigizéssel sem volt problémám, nem volt szédülés, pedig akkor még kettőslátásom is volt durván :D köszönöm a választ, remélem, sikerül a konizáció, és mindent sikerül elsőre kivágni...
2023. nov. 16. 13:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező ! Csak pozitívan 🙂!
2023. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 🙂
2023. nov. 16. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!