Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kiújuló felfázásom van, mit...

Kiújuló felfázásom van, mit tehetek ellene? Hasonló tapasztalat, mi segített?

Figyelt kérdés
Már 3 hó alatt 4-jére jött újra elő. Csíp, és antibiotikumot szedtem rá. Mit tehetnék, hogy ne jöjjön elő újra? Általában együttlétek után jön elő. Az urulógusom semmit nem mond, csak hogy szedjem az antibiotikumot. Pedig nem hiszem el, hogy eddig soha nem volt nekem ilyen, és most egyszerre csak előjön újra és újra 3 hó alatt. EL vagyok keseredve nagyon!
2010. okt. 20. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Az elkeseredés helyett inkább próbáld megengedni az immunrendszerednek, hogy működjön. Hallottál már az ú.n. immunerősítőkről, immunerősítésről?
2010. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem soha!! Folyamatosan szedem a cseppeket, de ez bakteriális fertőzés kedves hozzászóló. Szerintem olyanhoz szólj hozzá, amihez értesz is!
2010. okt. 20. 17:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a tőzegáfonya kapszulát.Véd a felfázástól.
2010. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt szedem folyamatosan. Cran-c-t, de sajna nem segít.:( Azok jelentkezését vártam volna, akik már átestek hasonlón, és meggyógyultak.
2010. okt. 20. 22:21
 5/9 anonim válasza:
100%

Szia! Nagyon sajnállak, én is átmentem ezen kb 1,5 éve! Hónapokon keresztül hol előjött, hol megjavult, aztán egyszer végre sikerült kikezelni magam belőle (mert a doki rajtam sem segítet...)

Amit én csináltam: aszalt vörösáfonya minden mennyiségben (bár elég émelyítően édes) + szedtem én is a Cran C-t és megpróbáltam annyi citromos ásványvizet inni, amennyit csak bírtam. Ez nagyon fontos! És rendes citrommal, mert az állítólag a vizeletet is savassá teszi, amit nem szeretnek ezek a bacik, amik a húgyhólyagban a fertőzést okozzák. Ha már nagyon unod a citromos vizet, akkor váltogathatod cickafark teával, ezt a gyógynövényt a nőknek teremtette az evolúció. És rengeteget "kell" pisilni, hogy kipisild a bacikat is -bár ha eleget iszol, ez menni fog. Ezen kívül 1-2 alkalommal sós / fürdősós ülőfürdőt is vettem, de azt nem kúraszerűen. Remélem segítettem és minél hamarabb helyrejössz!

2010. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jajj de jó ilyet olvasni! Köszönöm neked! Örülök, hogy meggyógyultál. Megkérdezhetem, hogy mennyi idő alatt sikerült? Én medveszőlőlevél teát iszom napi 1 litert, cran-c-t szedek, graphefruit mag, echinacia, c vitamin cseppet szedek, és persze mellé tőzegáfonya teát iszom 1 liter+ásványvizet. Remélem mielőbb elfelejthetem ezt a rémálmot. Azért nődokihoz megyek jövő héten, nézze meg, hogy minden rendben van e nálam, nem e onnan ered ez a dolog. Mindenkinek jó egészséget!
2010. okt. 21. 21:27
 7/9 A kérdező kommentje:
A citrom lúgosít, attól, hogy savanyú. Hogy teheti savassá a vizeletet? Amúgy én minden reggel egy pohár citromos vízzel kezdem a napot, pont a lúgosítás miatt.
2010. okt. 21. 21:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én is ugyan ebben a cipőben jártam. Majdnem 1 évbe tellet mire kimásztam belőle. Nem urológiára tartozik, hanem nőgyógyászhoz jártam vele. Borzasztó.... Mármint állandó felfázás.:-) Csinált tenyésztést az orvos, és e-coli volt a diagnózis. Azt mondta nem a higénia hiányától van, hanem közösülés során bele "tuszkoljuk" a húgycsőbe a bacit. Illetve még egy dologtól lehet, hogy a párod biokémiájával nehezen szokik össze a tied. Minden hancúrka előtt le kellett mosni a párom neomagnolos vízzel. Hancurka után , kötelező rögtön pisilni, mivel így kijönnek a bacik a húgycsőből. Irrigálni kellett utána tejsavval, és ajánlotta az immunerősítést. Ehinencia cseppel. Ezek a dolgok 100000x többet értek az állandóan szedett antibiotikumoknál.
2010. okt. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Sokat jelentenek a válaszaitok. Bízom benne, hogy nem jön elő többet.
2010. okt. 22. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!