Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Konizációval kapcsolatban...

VBetty kérdése:

Konizációval kapcsolatban kinek mi a tapasztalata ?

Figyelt kérdés
Konizacio előtt állok . LSil p3 eredmènnyel. Rendeződik ezzel a műtéttel a probléma ?

nov. 22. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 33-as HPV és Cin2 miatt volt konizációm májusban. Az októberi citológia negatív lett. Ezután félévente fogok szűrésre járni (10 hónap alatt romlott cin2-re az azelőtti teljesen negatív eredményem). Vedd fel az oltást és immunerősítés mindenképpen ajánlott. Sokaknak megoldódik egy konizációval.
nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
HPV szűrés mèg nem volt.a p3 nálunk Erdélyben ,cin3 nálatok Magyarországon.azt mondta a doki egy seb van amit ki kell vágni .ennél részletesebben nem tájékoztatott a dologról.hetfon kell befekudnom akkor majd rá kérdezek alaposabban. Immunerositesre mit ajanlasz ? Esetleg valami természetes alapú készítményt ami a női dolgokra jó lehet
nov. 23. 09:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerbiai vagyok. 😊 A "p" jelölés elavult, a legtöbb helyen nem használják. Seb az méhszájseb?

Ez a napi adagom: 4000NE D-vitamin, 1000 mg C-vitamin, Centrum A-Z multivitamin, 1000 mg lizin. Szoktam szedni probiotikumot is, ezen kívül 3 hónapnyi isoprinosine kúra (3*2 naponta, 1 hónap szedés, 1 hónap szünet és így tovább), valamint most kezdtem egy fél éves hüvelykúp kúrába,ami havi 10 kúpot jelent (Finderm forte).

nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A cink&szelén kombót kifelejtettem... 😆

Illetve óvszert használunk a férjemmel.

nov. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok. Nekem 2 hét múlva lesz leep konizáció és kaparás. HR HPV pozitív/LSIL - t észleltek kezdődő kinövésekkel. A HPV a lelet alapján kiterjed a méhnyak nagy részére.. nagyon félek el tudják -e távolítani az egészet.... 😭
febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezen kívül ami benne van, hogy megnagyobbodott a méhnyak... 😭
febr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!