Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan zajlik egy nemibeteg...

Hogyan zajlik egy nemibeteg gondozóba egy vizsgálat ???

Figyelt kérdés

Sziasztok, sok sok hónapja van is már vagy 1,5 éve hogy valamilyen hüvely fertőzésel szenvedek ha egyáltalán már az.

Nagyon sok féle kúpot el használtam minden félét, tenyésztéseim általában már csak kevés lactobacilus flórát mutatot vagy utoljára a citologiám kórós flórát. A panaszom általában az égés ami nem akar el múlni, folyásom nem igazán tudom el dönteni már hogy normális e vagy sem. Nem büdös meg igazábol darabosnak sem mondanám, színe sincsen igazán. De még is ég valamitől, és már nem tudok rá jönni mitől. Ezért is jelenkeztem hátha ott előréb juttok valamivel. Párom ugyan az már 8 éve. Nem is azért szeretnék el menni nemigondozoba hogy mert biztos félre lép és azért van bajom, csak már nem tudom hova tudnák menni ezzel ahol kideritenék mi a baj . Köszön ha el olvasod és érdemben hozzá tudsz szólni. Negatív kommentek kiméljenek . Igazábol arra vagyok kiváncsi, hogy ott hogy zajlik egy vizsgálat. Köszön


nov. 22. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Kikérdeznek, megnéznek, OTT, majd vesznek kenetet. Ja, meg ugye vérvétel, vagy ott, vagy a laborban.
nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy a nőgyógyásznál. Kenetvétel. Plusz ha olyanra is szűr, akkor vérvétel.
nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mennyi idővel nem lehet előtte kúpot használni ? ( hialuronsavasat sem lehet )
ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!