Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum, felfázás,...

Antibiotikum, felfázás, megfázás, gyógyszerek okozhat ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos múlt hét elején nagyon csúnyán lebetegedtem, illetve ezzel együtt fel is fáztam.

Kaptam rá Sumamed 250 nevezetű antibiotikumot, mondván az mindent helyre fog hozni. A felső légúti bajokat rendbe hozta, a felfázást nem. Arra kaptam hétfőn Monuralt. Illetve nyilván Coldrex, Rubophen, CataflanDoloRapid, vitaminok, minden ment.


Kérdésem az lenne, hogy ez a rengeteg minden, amit beszedtem es persze maguk a betegségek okozhatja-e azt, hogy 25. napra megjött és nem intenzíven, feltűnően ahogy az szokott lenni. Hanem csak egyszer észrevettem, hogy minimálisan a WC papír rózsaszín, megvizsgáltam magam és rendes elénk piros vér, de egyáltalán nem az a megszokott első napos mennyiség. Kevesebb jóval. Persze tudom, nem vagyunk gépek, hogy mindig ugyanúgy működjön minden, kétségbe se vagyok esve. Csak hátha valaki járt már hasonló módon.

Egyébként ilyen 28-29 napokra szokott inkább megjönni és azért görcsölni is szoktam. Most semmi😊


Köszönöm előre is a válaszokat!



nov. 24. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Már csak az antibiotikum kezelés is fel tudja borítani a ciklust simán.
nov. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már nem tudom mi van, mostmár csak rózsaszínes a folyásom, nem is vérzek😣
nov. 24. 20:22
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Képzeld en mikor lebetegedtem ha volt 2 hetem a mensiig akkor is megjott.

Gyogyszert szedek mar lassan 2 eve en meg mindig ha beteg vagyok vagy elkezdek barnazni, vagy ahogy abba hagyom a tablettat masnapra megjon

nov. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!