Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nagy ajkaim belsején mitől...

A nagy ajkaim belsején mitől nőhet pattanás? Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Még sose jártam így. Mindig nagyon ügyelek a higiéniára.

Kb 1 cm-s, a nagy ajkamon van. Raktam rá betadint, bár nem tudom, hogy az meg nem- fogja megbolygatni a ph értéket..


nov. 26. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármitől. Aki hajlamos rá, annál sajnos megfelelő higiénia mellett is előfordulhat időnként. Ne kenegesd semmivel, majd elmúlik.
nov. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, ráadásul fájt is, nem is tudtam, mi az, persze pànikban rohantam a dokihoz...

Felírt valami krémet azt hiszem, de az volt a lényeg, hogy "dunsztkötést" kellett rárakni, úgy emlékszem, hogy a bekenés után estére a bugyi alá folpackot kellett valahogy tenni 🙂

Már másnapra szinte teljesen visszahúzódott (pedig elvileg ki kellett volna fakadnia). Mindenesetre elmúlt 🙂

nov. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, az első választ most láttam, annyiban mindenképp igaza van, hogy ha nem okoz panaszt, akkor semmit ne csinálj vele, hátha tényleg elmúlik, ha nem gyullad be jobban.
nov. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Van Betadine-os hüvelykúp is, szóval indokolt esetben, egy kúra erejéig nem okoz nagyobb bajt, mint amire használod.
nov. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!