Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves kortól használhat...

Hány éves kortól használhat tisztasági betétet valaki?

Figyelt kérdés

7-8 éves kislány használhat már úgy napi szinten?

(gyk: ez nem a menstruációs eü.betét, hanem a mindennapos tisztasági, azért kérdezem)



nov. 27. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Ha megjön akkor KELL használni. Vagy mire gondoltál? A wc papír ezt nem fogja magába szívni.
nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Használhat, de fölösleges, sőt a nőgyógyászom azt mondta, hogy nem célszerű gyakran és hosszasan használni, mert hajlamosít a gombás betegségekre.
nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 2-es írja. Egyéni, hogy kinek mennyi a hüvelyváladéka, és cikluson belül is változik, és el tudom képzelni, hogy valakinek olyan a genetikája, hogy folyamatosan túl sok, átázik a bugyi, illetve lehetnek olyan szituk, amikor biztonságot ad, de alapvetően csak akkor kellene, ha indokolt. Pl. ovuláció környékén tipikusan a tojásfehérjeszerű erősebb folyásnál, menstruáció előtt/után pár napig, nőgyógyászati vizsgálat után ha esetleg lenne pár csepp vér stb. De egy 7-8 éves kislánynak nem nagyon kellene, hogy olyan mennyiségű hüvelyváladéka/folyása legyen, hogy indokolt legyen. Ha mégis így van, akkor én orvossal konzultálnék.
nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges irritál az illatosítás miatt, nem szellőzik tőle rendesen.
nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges. Ami maszat lesz a bugyi bugyin, azt a mosógép 60 fokon simán kiszedi.
nov. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!