Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek is az a jellemző,...

Szerintetek is az a jellemző, hogy a 30 év alatti lányok/nők inkább betétet, míg a 30-50 év közötti nők inkább tampont használnak?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, mi lehet az oka, hogy 30 év alatt sokan betétet használnak, míg 30 év felett sokan tampont?

nov. 28. 08:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdeztem ki a többi nő szokását ezzel kapcsolatban, szerintem ez elég változó, kinek mi a kényelmes. Nekem pont fordítva van, 30 felett szülés után váltottam betétre.
nov. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem pont fordítva van, 30 alatt gyakoribb a tampon mert nem látszik, egyszerűbb stb. 30 felett meg már egy csomóan rajonnek hogy annyira nem jó, növeli a gombás fertőzés kialakulását, mikrosérüléseket okoz, sokan szülés után váltanak betétre
nov. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is fordítva van. Régen tampont használtam, most már csak betétet.
nov. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
15 éves korom óta a tampont preferálom.
nov. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb. 30 évesen váltottam betétre. Bár semmi bajom a tamoonnal, csak ehhez van kedvem.
nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
43 évesen betétet használok. Tampont csak ha nagyon muszáj, én nem szeretem, macerás, fáj tőle a hasam, nekem nem is ad biztonságérzetet.
nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
23 éves korom óta tamponozok szinte a menzesz összes napján. Betétet csak első-második nap tezsek be, mert a görcs miatt kellemetlen a tampon.
nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is pont fordítva volt. Fiatalon csak tampon, utána betét, nekem már nem kényelmes a tampon.
dec. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem mindig betét volt és az is marad. kényelmetlen ez igaz viszont biztonságosabb a tamponnál.
dec. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

27 vagyok

Eleinte inkább tampont használtam, majd kelyhet. Az utóbbi években már csak betétet. Persze nagyon ritkán, ha olyan alkalom van, akkor használok tampont, de ez évente maximum pár alkalom.

dec. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!