Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Illatosított betétet használ...

Illatosított betétet használ valaki kifejezetten azért, mert illatosított?

Figyelt kérdés

Sokan szoktak panaszkodni, hogy az illatosított tisztasági / egészségügyi betét nem jó, mert allergiát, irritációt, esetleg gyulladást okoz, nem ajánlják.

De pl. a sima (műanyag) Always, meg a Naturella is illatosított, sokan használják ezeket is.

Innen a kérdés: aki illatosított betétet szokott venni, direkt azért veszi mert az illatosított, vagy csak szimplán nincs baja tőle. Ha fontos az illatosított, mi az oka?



nov. 29. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért használom, mert illatosított, mert az nem is igazán tesz jót se a hüvely PH-nak, se semminek ott alul, hanem azért mert a kedvenc és legkényelmesebb márkám tisztasági változatàt valamiért illatosítottàk és csak ezért nem akarok megint 26 félét kipróbálni, mire egy kényelmesnek bizonyul.
nov. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Haszna nincs, nem leszel "illatos", viszont allergizálHATSZ rá. Nem használok sohasem, mert nekem nem jó.
nov. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nincs fertőzés, elég, ha mensi idején van ilyen fajta.
nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
en eddig csak illat nelkulit hasznaltam, aztan valami hulye otlet folytan kiprobaltam az illatos valtozatot. kb 3 honapba kerult mire ki tudott az orvosnom kezelni. minden jel arra mutatott hogy allergias fertozest kaptam az uj betettol. soha nem veszek meg egyszer ilyet.
dec. 1. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!