Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyajkak belső részén lévő...

Nagyajkak belső részén lévő dudor miatt nőgyógyászatra vagy bőrgyógyászatra kérjek időpontot?

Figyelt kérdés

Magánorvoshoz szeretnék menni, viszont 2x kifizetni a vizsgálati díjat elég húzós lenne számomra így pont karácsony előtt...

A bőrrel együtt "mozog", nincs eltérő színe, nincs közepe, nem fáj. Maximum 1 hét alatt alakulhatott ki, borotválásnál vettem észre. Kb. borsószem nagyságú, nagyobb volt, amikor észrevettem. Utána fokozatosan kisebb lett, de mintha megint picit nagyobb lenne, mint 2-3 napja. (Nagyjából 1 hete vettem észre.) Másnak esetleg volt hasonló?



dec. 6. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nőgyászatra mennék, illetve csináltatnék kenetvételt/rákszűrést meg mindent, amit csak kell, hogy a nagy bajt kiszűrjem, ha ez mind kész és minden lelet negatív és a nőgyógyásznak fogalma sincs, hogy mi a baj, akkor a negatív leletekkel mennék bőrgyógyászhoz. Magánba akár még az ünnepek előtt körbefuthatod a kérdést (normál - állami - körbejáráshoz addig, mármint az ünnepek miatti leállásig már szerintem rövid az idő, és hacsak nem vagy valami végzetes betegség kritikus stádiumában, az ünnepekben meg a közvetlenül megelőző napokban szerintem már nem foglalkoznának veled amúgy sem (meg ha nem valami súlyos dolog, akkor én is óva intenélek attól, hogy ezen stresszeld szét magad az ünnepi időszakban.)
dec. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász
dec. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez van.

Pár napja vettem észre ilyen dudorokat, elég sokat. A neten nem találtam rá semmit. Azt gondoltam, allergia.

Most Canestennel kenem, de egyelőre semmi 🙁

Másfél hét múlva megyek kontrollra.

Ha kiderítesz valamit, megírod?

dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta veletek? Mi lett a megoldás? Én most tapasztalom magamon, tegnap óta kisebbnek érzékelem én is, ha nem nyúlok oda észre sem veszem..
jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászhoz még nem jutottam el, a karácsony végül jobban megviselt anyagilag, mint számítottam rá. :D Közben kezdett is kisebb lenni, már alig érezhető, fel sem tűnne ha nem tudnám, hogy volt ott egy dudor. Így már nem idegeskedem miatta, de biztos meg fogom említeni a nőgyógyásznak, amikor más ügyben megyek. Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
jan. 7. 00:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok.

Nekem azt mondta a doki, hogy allergia a betétekre.

Mosdókenőcsöt kell használnom, és textilre vagy antiallergén betétre váltani.

jan. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!