Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az első alkalom utáni menstruá...

Nemlenyegkivagyok kérdése:

Az első alkalom utáni menstruáció..?

Figyelt kérdés

Ide írok, mert kicsit parázok, hogy mi lesz.. elmúltam 16 éves és megtörtént az első együttlétem egy fiúval. Első alkalommal csak félig rakta be és nem fájt nekem amin meglepődtem.. aztán pár napra rá elkezdtem barna “folyást” észrevenni az alsóneműmön.

Pár napra rá mégegyszer lefeküdtünk , de ez már fájt is. Nem vérzek azóta meg semmi.. védekeztünk is és még gumival is időben húzta ki, hogy ne legyen baj, ha elszakadna vagy bármi.. 3 nap múlva kéne megjönnie és a barnázás miatt kicsit parázok.. mert első alkalom volt és én nem vagyok tapasztalt ebbe, szóval légyszi aki tud segítsen!


dec. 12. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell megijedni, a szüzesség elvesztése mindenkinél más mennyiségű vérzéssel jár, kis barna folyás teljesen természetes. Óvatosan csináljátok, legyen elég előjáték, hogy nedves legyél vagy használjatok síkosítót, hogy ne fájjon. Lehet még néhány alkalommal pici vérzés utána. Ha nincs más tüneted, nincs fájdalom, akár a hüvelyednél, akár alhasi, akkor nem kell aggódni.
dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

A szűzhártya megnyúlik (nem, nem szakad elsőre) és az fájhat és vérezget kicsit.

Ha nem lazítasz közben eléggé, és száraz, az okoz fájdalmat.

A mensi is borulhat az első hónapokban, ha késik, ennek tudható be.

dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
2# sose szakad...
dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
#3 így értettem, csak töröltem és úgy maradt. Tehát nem szakad elsőre a szűzhártya, ahogy gondolják, nem azért vérzik, hanem nyúlik és az fáj.
dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
tágul
dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Eleg nagy baj, házasság előtt ne vétkezzetek szex szel. Tested se tart ott.
dec. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!