Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Császármetszés utáni küret,...

Császármetszés utáni küret, egészségügyi kaparas mennyire fáj miután felebredek?

Figyelt kérdés
Sajnos volt már abortuszom, az alapján tudom, hogy nem lenne fájdalmam egy sima kaparas utan, de igy, hogy 10 napja volt császárom mennyivel lesz ez másabb? Aki műtét után atesett ezen meselne rola?

dec. 16. 16:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Már meg is történt a műtét. Ha valaki ide téved ugyanez miatt, ne aggódjon nem faj. :)
dec. 16. 18:34
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét természetesen szülésem után volt küretem altatásban mert annyira tapadt a lepény hogy darabok maradtak bent. Nem tudom hogy e nélkül milyen lett volna de a szülés utáni összehúzódásokra 2-2 db fájdalomcsillapítót kértem. Nem tartom vészesnek
dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!