Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » KLION-D 100 hüvelytabletta...

KLION-D 100 hüvelytabletta használata folytatható menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
7 tablettát már elhasználtam, de sajnos a vártnál előbb megjött a menstruációm. Ilyenkor folytatható a kúra?

dec. 22. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Nem. Gondold csak át, ahogy a vér folyamatosan ürül kifelé, a tabletta is kiürül vele együtt, vagyis nem tudja kifejteni a hatását.

Egyébként, ha jól emlékszem, 10 db-os a Clion, azt írod, 7-et sikerült használnod. Vedd befejezettnek a kúrát. Jó lesz így is. Én volt, hogy csak 4-et használtam és hatott.

dec. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne használd menzesz alatt, folytasd utána! És ne tekintsd befejezettnek, a kúra kb. 1/3-a még hátravan! (12 db-os hüvelykúpnál előfordult, hogy menzesz miatt az utolsót már nem használtam el, de 10-ből 3 szerintem túl kockázatos, ne hallgass az elsőre!)
dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is úgy gondoltam, hogy menzesz után elhasználnám a maradék hármat még.
dec. 22. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!