Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Márkás tampont és betétet...

Márkás tampont és betétet csak a gazdag nők és lányok használnak?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. A napokban szóba került több lány osztálytárssal a téma.

Szinte az összes lány Always meg Libresse betétet (meg OB tampont használ). Egyéb barátnőim szintén.

A neten is mindenki az Always-t ajánlja.

Nekem idehaza meg csak noname-t meg pl. Rossmann-os bolti saját márkás betétet vesznek (ami nem is olyan jó minőségű) mert hogy "nem a legdrágábbat kell", ezt mondták mikor említettem.

Szerintetek mi a helyzet? Az Always betétet meg az OB tampont tényleg csak a gazdag nők és gazdag anyuk lányai használják?



dec. 23. 11:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
92%
Én nem vagyok gazdag, mégis betétből Alwayst, tamponból ob-t használok. Mindkettőt szoktam használni.
dec. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Nekem pl az ob egyáltalán nem vált be, anyagi helyzettől függetlenül. Én mindig a naturellát veszem vagy a dm-es jessát. Betétből meg amilyen boltban vagyok, always, jessa, naturella, vagy amíg a lidlnek volt saját márkás.
dec. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Metionin ***** válasza:
85%
Nem feltétlenül. Én pl. csak az OB minit tudom használni, próbáltam sajátmárkásakat is de azokból mind nagy nekem a mini, kényelmetlen, fáj felrakni. Így akkor is kénytelen voltam a drágábbat venni, amikor alig volt pénzem. Betétből viszont az Alwayst sosem szerettem, a mai napig a kedvencem a Bella, pedig már jól keresek és lenne miből drágát venni.
dec. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Gyakran veszem azt, ami akciós, ha amúgy megfelelő, jó az always is, de nem vagyok odáig érte. Nekem is a bella vált be eddig legjobban meg a lidlis. Tampont nem használok.

2 a Lidlben megint kapható a sajátmárkás, csak megváltozott a csomagolása.

dec. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Most ez komoly? Hány éves vagy? Szerinted csak a gazdagoknak tartnak készleten Alwayst meg Libresse-t kb. minden diszkontban?
dec. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem csak a gazdagok. Egyébként betétet én a Pennys Be she-t használom. Tökéletes, vékony és sokkal olcsóbb mint az Always, Libresse.

Mivel úgysem látják, ne mondd el, hogy te milyet használsz, vagy mondd te is az Alwayst:)

dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Nekem az Always nagy nogo - saját márkás betét is van legalább olyan jó, és feleannyiba kerül -, az OB-t viszont nem cserélném le.


Próbáltam másfajta tampont, félóra után kicsúszott! (ne kérdezd, hogyan, mert normálisan tettem fel), kifolyt mellette a vér, stb.


Az ob-vel nincs ilyen bajom.

dec. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
50%
Viszonylag (sőt, eléggé) jó az anyagi helyzetünk, de nekem az Always és a Libresse nem vált be, mert ha nem átázott, akkor kifolyt... Az alakjuk se a legjobb, hiába választanék nagyobbat, hátul ugyanolyan keskeny, így szintén folyik orrán-száján. A lidl-set szeretem, az jobb, és nyilván olcsóbb is. A Bellát is szeretem, de az nincs Lidlben, pedig oda járok a leggyakrabban. Tampont nem használok, arról nem tudok nyilatkozni, de az árakat látva még mindig inkább OB, mint Tampax😅. Amúgy szerintem nemcsak a gazdagok vesznek Always-t meg Libresse-t, hanem a középosztály nagy része is. Amikor kisebb voltam, nagyon szabálytalan volt, emellett pedig erős vérzésem is volt, és gyakran el is felejtettem pótolni a betéteket a táskámból... akárhányszor kértem valakitől, mindig Libresse-t vagy Alwayst adtak, pedig nem elit suliba jártam.
dec. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az olcsó betétek ből is vannak nagyon jó kényelmesek,a Bella Nova is nagyon jó puha kellemes érzétű.
dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Én nem mondanám szegénynek magam, de kb 5 éve csak menstruációs kehelyt használok. Nem a pénz miatt, egyszerűen jóval kényelmesebb és ekologikus.
dec. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!