Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan aki több éve vesztet...

Van olyan aki több éve vesztette el a szüzességét de még nem volt rákszűrésen?

Figyelt kérdés
Kb 5 éve vesztettem el de eddig nem voltam rákszűrésen. Gondoltam, elmegyek de ha eddig nem mentem el és nincs semmi bajom, akkor csak nincs baj??
dec. 27. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nagy eséllyel nincs semmi baj, de el kell rá menni évente egyszer, rákmegelőző allapotok is vannak, amit tudnak kezelni és akkor nem alakul ki, ezt mutatja ki a szűrés.
dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen.Azthiszem,elvesztettem a szüzességem akkor elmentem 3 évre rá meg most ismét 5 évre rá.8 éves a kapcsolatom.Nem vagyok rá büszke.Aki teheti az menjen sűrűbben.
dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Rengetegen vannak ilyenek. Olyan nők is vannak nem kevesen, akik egész életükben nem mennek el ilyenre és nem is lesz soha ilyen bajuk, pedig szülők, nagyszülők is akár. Azonban ha te elmész, azt nagyon bölcsen teszed, mert nagy eséllyel kiderül, ha olyan bajod van, amit célszerű kezelni.
dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Én 16 évesen vesztettem el és 19 évesen mentem először nőgyógyászhoz, viszont utána évente mentem, csak egyszer-kétszer volt, hogy valamiért kimaradt egy év. Az egyik leggyakoribb női ráktípus, és időben észlelve jó eséllyel gyógyítható, illetve azon kevés rák egyike, amiknél a rákmegelőző állapotot is lehet észlelni és megelőzni. A vizsgálat pár perces, fájdalommentes, csak kellemetlen kicsit.
dec. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Olvasgassatok a mehnyakrakrol. Megdobbent ez a sok tevhit. Csendes tunetmentes betegseg, viszont nagyszeruen meg lehetne elozni a nulladik pillanatban szuressel. Pl van-e magas kockazatu HPV, aminek nem az osszes tipusa ellen vrd az oltas.
dec. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Itt mindenki szex után ment el nőgyógyászhoz?

Fordítva kellene hogy legyen!

jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minek menne el lol xddd vagy megint a szuzes nőgyógyászos perverz irogat
jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!