Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tisztasági betétnél miben...

Tisztasági betétnél miben tartjátok a cseredarabot?

Figyelt kérdés

Ha napközben tisztasági betétet kell cserélni (és nem otthon), akkor hogyan lehet tárolni addig? Mert ugye a tisztasági nincs csomagolva, csak az aljén a fólia - mert ugye alapvetően reggeltől estig használatra szánják.

Na de ha napközben is szeretnék cserélni akkor addig miben tárolom a tasak nélküli betétet? Vagy hogy oldom meg hogy ne szennyeződjön?



dec. 28. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy kistartóm a betéteknek, kb akkora, mint egy rendes betét. Félbehajtom és beteszem a sima betét mellé
dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy mint az egyes.Vagy veszek olyan tisztasági betétet amik külön vannak csomagolva mint egy menstruációs betét.
dec. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

En vettem egy ilyet, abban van tobb darab, nehany tampon, 1-2 hagyomanyos betet.

dec. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan is, ami külön van csomagolva, ha ez ekkora probléma.
dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy külön tartóban, amit betéteknek találtak ki, de erre is jó, vagy gondosan becsomagolom őket összehajtva pár tiszta papírzsepi közé. Ill. pl. Alwaysből van egyesével csomagolt is, az nagyon praktikus.
dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Táskámban
dec. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Metionin ***** válasza:
48%
Neszesszerben.
dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Külön csomagoltat szoktam használni. Tudom, Gréta más sír.. 😁
dec. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ami csomagolt, azt csak a táskám kis rekeszében. Ami nem csomagolt, azt félbehajtom.
dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Legyél egy kicsit kreatív! Lehet kapni direkt tisztasági betéttartót, de ajándékba is szoktak adni, ha több dobozzal veszel egyszerre. (Multipack) Vagy egy kis neszeszer is jó! De akár egy zip lock-os zárható kis zacskó is megteszi. (pl. Ikeás)
dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!