Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől jöhetett meg hamarabb a...

Mitől jöhetett meg hamarabb a menstruációm? És miért ilyen kevés?

Figyelt kérdés

4 nappal korábban jött meg a menstruációm és inkább pecsételésnek mondanám. Tegnap jött meg, elég világos pecsételés, majd este egy kis piros folt majd ma megint csak minimális pecsételés, világosbarna.

Lehet csak valami zavar és majd az eredeti időpontban megjon majd rendesen?

Hasam sem fáj, kicsit talán a derekam, de semmi ahhoz képest amilyen szokott lenni.

Nődoki is tervben van januárban.

28N



dec. 28. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Terhes lehetsz? Lehet beágyazódási vérzés.
dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kb 5 napja voltunk együtt a párommal, nem hiszem hogy azóta lenne jele.

Előtte nem volt intim együttlétünk csak körülbelül 1 hónapja.

dec. 28. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
1 voltam, akkor vagy meg fog jönni 4-5 nap múlva, vagy vegyél egy terhességi tesztet. Legalábbis, ha nem védekeztek. Orvost mindenképpen keresd fel, amint lehet.
dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor gondolod ezt a hetet pecsételgetem aztán még utána megjön még pluszban? Nem mintha nem örülnék neki ha minden rendben lenne, de végre most lenne időnk egymásra. Na mindegy ezt most próbálom féretenni.

Olvasgattam arról,amit írtál, a beágyazódásról, de úgy írják ahhoz több idő kell szóval nem hinném, hogy terhesség. Fél éve nem szedek fogamzásgátlót, mert régtől szedtem már így amellett döntöttünk, hogy megszakításosan "védekezünk".

Természetesen tudjuk, hogy az nem rendes védekezés, de nem lenne olyan nagy galiba, ha jönne egy baba, de még várnánk is kicsit.

Orvoshoz mindenképp készültem volna januárban.

dec. 28. 19:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
dec. 28. 19:01
 6/6 anonim ***** válasza:
4 nappal előbb. Mihez képest? Egy normális ciklus 26-35 napos kb.
dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!