Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati kivizsgálás...

Nőgyógyászati kivizsgálás szűzként?

Figyelt kérdés

Voltam már nőgyógyásznál fogamzásgátló kiíratása miatt (bőrgyógyászati megoldásként), de ultrahangon kívül mást nem csinált, azt mondta, menjek vissza ha már lehet rákszűrést csinálni, miután elvesztettem a szüzességem.


Viszont szerintem nekem van valamilyen fertőzésem már régóta, csak anyukám vállton állítja, hogy hüvelyi fertőzést szűzön nem végeznek el (egyébként nem is ott érzem, hanem főleg a csikló körül)


Viszont én addig nem szeretném elveszteni a szüzességem, amíg ez a fertőzés nem rendeződik, kényelmetlenül érezném magam meg nem tudom mennyire fertőző.


Tudtok ezzel kapcsolatban mondani tanácsot? (Az a terv hogy kinézek egy másik nőgyógyászt magánban, és telefonon megkérdezem hogy szűzen is lehet-e fertőzést diagnosztizálni, de inkább előbb megkérdezlek titeket hátha nem lesz erre szükség és elég csak egy időpont egyeztetés )



dec. 31. 01:17
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Mar megint a szuzes nőgyógyászos perverz... Nem volt még 1000szer kiirva
dec. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor linkelj már be légyszíves egyet, én nem találtam pedig kérdés kiírása előtt is feldob pár hasonló kérdést a gyk, egyik sem kapcsolódott
dec. 31. 01:40
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Mik a tünetek és a panaszok?
dec. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
ujjazod magad?
dec. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Hüvelyi fertőzésről tud kenetet venni akkor is ha szűz vagy, a hüvelybemenet környékéről, illetve meg tudja nézni (folyás, piros, duzzadt-e stb.). Rákszűréshez nem tud kenetet venni a méhnyakról. Ha a csiklód környékén viszket, fáj, esetleg pisilés közben, az a húgycsőnyílásod, háziorvos vagy urológus fog megvizsgálni (vizeletminta első körben). 4-es úgy értette, hogy ha rendszeresen végzel önkielégítést kézzel vagy pláne eszközzel, akkor már nem vagy szűz technikailag, meg tud vizsgálni kacsával is.
jan. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Szüzes perverz... ezerszer kérdezted már.
jan. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi 5-ös a normális választ, ezzel legalább már tudom hogy az orvos nem fog hülyének nézni, a fertőzéses kenetet leveheti. Remélem meg is lesz vele a probléma és az arra való megoldás, idén a legtöbb orvosi problémámat meg akarom oldani mert már ez is esedékes volt csak sosem mertem.


Nem tudom a többiek viszont miért ugranak egyből, csak azért mert a szüzességgel kapcsolatban tettem fel kérdést, perverz férfi lennék? Nem érdekelhet a saját testem és annak meggyógyítása?

jan. 1. 23:41
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
#3 vagyok. Nem poénból kérdeztem amit írtam. Mert ha pl gombára utaló tünetek és panaszok vannak akkor arra elég a Canesten hüvelytabletta és a Canesten krém.
jan. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Már rég venni kellett volna rá Canestent. Lehet, elmúlt volna,helyette ki tudja, mennyi ideje húzod... ha meg attól sem múlik el, akkor a nőgyógyász ugyanúgy megvizsgál.
jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
xd
jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!