Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol van ez? Tul suly?

Mitol van ez? Tul suly?

Figyelt kérdés
Nagyon fiatal vagyok a gimit kezdtem es egyszeruen nem ertem, vizilabdaztam 52 kg voltam most abba hagytam de eljarok futni meg edzek otthon es 5 honap alatt felhiztam 70 kg ra de nem latszik meg rajtam max 60 kilonak latszom es ezt nem ertem mi okozhatta hisz meg kevesebbet is ettem mint anno es rengeteget mozgok

dec. 31. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Kamu és önmentegetőzés. Hízás csak kalória többlettől lehet, minden más csak mese és indok.
dec. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Lehet izom ment fel rád.
dec. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Ne zabálj annyit, a magyar nyelvtant meg tanuljad a téli szünetben!
dec. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Más lett a sport után az energia felhasználásod. Ugyan annyit eszel, de nem sportolsz. Nálam ugyan ez volt Kézinél. Nálam annó 7 kg jött fel.170/50kg voltam mikor versenyszerűen sportoltam. Abbahagytam és stabilan beállt 55-57 kg. + Nálad még megborult az inzulinod is +-ban. 18 kg plusz, az jelzi az inzulinodat. Sport abbahagyása után +10 kg-ig normális-sportorvos mondta annó.
dec. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
4 Vizsgáltasd ki és feltétlenül szólj a dokinak, a +18kg-ról. 3 pontos inzulin+PM vérvizsgálat, és PM UH. Ezt a hármat kérd.
dec. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Használj már vesszőt, könyörgöm!

Borzalmas!

dec. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És hány centit nőttél ezalatt?
jan. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na de fiu vagy pl? Nottel, erosodtel, vallasodtal? Lanyok korabban kialakulnak, fiuk meg erettsegi utan is nohetnek.
jan. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam, egesz gyerekkoromban girhes voltam, majd 15 éves korom után ugrasszerűen megerősödtem (nem zsír, izmos lettem, mindig is sokat mozogtam)

Ugyanígy 50-ről 70kg-ra, szét is repedezett a bőröm a felkaromon, a mellemen, meg a combomon is.

Hízni csak akkor kezdem, mikor elkezdtem dolgozni (napi 9 órás ülőmunka)

jan. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!