Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szegeden hol van ingyenes...

Szegeden hol van ingyenes nőgyógyászati ellátás?

Figyelt kérdés
A Vasútegészségügyi központba akartam bejelentkezni, mert régebben oda jártam, de visszaírtak, hogy nem oda tartozom. Akkor hová? Női klinika? Csak úgy random orvos, aki éppen ott van? Nem lehet orvost sem választani, csak a magánrendeléseken?

jan. 2. 16:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Szeged, Tisza Lajos körút, páratlan oldal. Olyan írjon, aki ismeri a körzetet!
jan. 2. 16:59
 2/9 A kérdező kommentje:
A Nőgyógyászati szakrendelés csak a területileg ide tartozó betegeket vagy vasúti , rendvédelmi illetve Volán dolgozókat tud ellátni. Vasúti, rendvédelmi vagy Volán dolgoz-e? Mert cím szerint sajnos nem tartozik hozzánk!
jan. 2. 17:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Kórház
jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos csak a Női klinikát találtam a rengeteg magánrendelésen kívül. Viszont azt, hogy hogyan lehet időpontot kérni, sehol. Akkor majd holnap telefonálgatunk, mert az interneten semmi nincs.
jan. 2. 17:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A háziorvosodat kérdezd meg, hogy lakhely szerint hova tartozol.

Lehet, hogy csak a klinika van. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

6725 Szeged, Semmelweis utca 1.

Tel: +36-62-545-493, +36-62-545-757

jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Régebben nem kekeckedtek ennyit. Magyarországon megszűnt a szabad orvosválasztás?
jan. 2. 17:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve megszűnt. Ma már annak is örülni kell, ha helyben van szakrendelés, és nem 80 km-re kell utazni.
jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor holnap telefonálgatunk. Mert e-mailje csak a vasútegészségügynek van. Az SZTE-nek meg telefonszámai vannak.
jan. 2. 18:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sok éven át laktam Szegeden. 1,5 hónapja költöztem el. Míg ott laktam addig a női klinikára jártam. Illetve a Gogol utcában volt terhes diagnosztika és pl rakszurest ott is megcsináltak tb alapon.
jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!