Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki esetleg járt már ebben?

Valaki esetleg járt már ebben?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! Alolról nagyon érzékeny a bőrőm, sajnos ez megnehezíti az életem tulságosan is, mindent probáltam gyanta-kapa-depiláló krém. Sajnos annyira nagyon megnehezíti hogy folyamatosan genny duzzanatok jönnek létre ami miatt már 2x is volt sebészeti beavatkozásom! Fertőtlenítettem előtte utánna és a kapát is, sajnos a sebész mindig is azt mondja hogy én nem csinálok valamit jol holott nagyon oda figyelek! Segíséget szeretnék kérni hogy mivel tudnék borotválkozni és utánna mien nyugtató krémet lehetne felvinni?
jan. 3. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Kapa? Az meg mi? Ha ennyire érzékeny, akkor próbáld meg és menj havonta szakemberhez gyantáztatni. Nem tudom elképzelni, hogy borotválkozástól ennyire durván hogy gyulladhat be. Milyen borotvát használsz? Nagyajkaidon vagy hol gyullad be? Zuhanyzás közben csinálod, használsz valami puhítót, pl. borotvahabot vagy krémet? Azt hiszem a Veet márkának van kifejezetten intim területre való borotvahabja. De lehet neked jobb lenne csak a trimmelésnél (rövidre vágás) maradni, ha ennyire érzékeny a bőröd.
jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos én sem tudom elképzelni hogy hogy tud ennyire begyulladni ettől, de ezt nem az én véleményem hanem a dokié, de én nem igazán adtam rá és vetettem kenetet, most várom az eredményt . Használtam veetet az sem segített nekem! :)))
jan. 3. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem attól alakultak ki ilyen cuccok,hogy kiderült egy immunológiai rendellenességem aminek ez az egyik tünete. Lehet ebbe az irányba is el kellene menni kivizsgáltatni magad .
jan. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!