Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a menstruaciom?

Figyelt kérdés
Mikor 14 éves voltam lefogytam kb 30kilót és elvesztettem a menstruációm. Most 16 vagyok és még mindig nincs, nem tudom mit tegyek help. Nem nagyon szeretnék vissza hízni, de ennem kell hogy meg jöjjön szóval szerintetek kb mennyit kellene hízn hogy vissza jöjjön a mensim?

jan. 3. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk menj el nőgyógyászhoz és megtudod?
jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
78%
Milyen magas vagy,kg?
jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Nőgyógyász és dietetikus. Utóbbihoz beutaló kell háziorvostól
jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Van egy bizonyos testzsírzsázalék a noknel, kb 20 szazalek ami alatt nem tudnak rendesen mukodni a hormonok. Ha ez a bajod akkor bizony vissza kell hiznod
jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Enned kell és híznod. Sokat. Ha 30 kg-t fogytál, látatlanban is legalább 10-zel a normális súlyod alatt vagy.


Amúgy meg menjél pszichiáterhez, mert súlyos étkezési- és testképzavarban szenvedsz.


Vagy hízol és egészséges leszel, vagy beteg, gyenge és meghalsz.

jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!