Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesbalance hüvelykúpnál...

Canesbalance hüvelykúpnál mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap este raktam fel a 7. darabot a kúpból. Az utasításnak megfelelően alkalmaztam, 7 napon keresztül. Sz utolsó 2 napban azt vettem észre, hogy a megszokott fehéres folyásom ilyen zöldes sárgás (inkább élénk zöld) folyássá lett. Szagtalan ugyanúgy, mint eddig, egyedül az állaga változott meg még darabosról.(most úgy jellemezném, hogy a tiszt. betéten nem folyós állaga van, mint eddig, hanem kb. egy darabban le tudtam volna venni a betétről.)

nőgyógyász ajánlására alkalmaztam, de az ilyenekrol nem tájékoztatott. használta már valaki? Így ürül ki? vagy esetleg újra kellene alkalmaznom?

köszönöm a válaszokat!



jan. 4. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt speciel nem ismerem. De minden bizonnyal itt is a vivőanyagnak lehet ilyen fura színe. Nem ír semmit a tájékoztató? Én használtam már olyan hüvelykúpot, ahol a leírásban is benne volt, hogy milyen színű szivárgással járhat (pl. sárga).
jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos a leírása nem említ semmi ilyet, hogy hogyan ürül ki. Azóta a szín már nem zöld, de nem használt sokat, ugyanúgy az állaga kicsit darabos. Köszönöm a választ!
jan. 5. 10:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindig ha problémám van Idelynt használok. Régebben halvány lila színűek voltak a kicsi tabletták és bár az volt a betegtájékoztatóban, hogy nem hagynak foltot, ez nem volt igaz. Kellett tisztasàgi betét hozzá, mert lilás színnel folyt ki a felesleg. Ma már fehér színűek ezek a tablettàk, de nyilván ugyanígy kifolyik a felesleg, csak most mar fehér, ugyanúgy nyomot hagy.
jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as, köszönöm a válaszod! Mára már a mennyiség is jóval kevesebb, sőt, alig észrevehető, és kb, 1 db kis darabkát vélek felfedezni a folyásomon. Keddre kértem időpontot nőgyógyászhoz, megnézetem azért, hogy kell e még kúra, vagy sem.
jan. 7. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen kérdező. Az tényleg jó ötlet, ha azért doki is megnéz.
jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!