Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aggódnom kéne, vagy várjak még?

Aggódnom kéne, vagy várjak még?

Figyelt kérdés
A mensim már egy hete késik. Általában pontos, max 3 napot szokott csúszkálni. Egyszer volt egy hetes késés, és egyszer, hogy kihagyott egy hónapot egy jó fél éve. A mellem már egy jó hete feszül, és kb. 2 napja elkezdett néha fájni az alhasam, de sehol semmi. A barátommal rendszeres a szexuális életünk, fogamzásgátlót nem szedek, csak gumit használunk, de mindig ellenőrizzük utána vízzel, hogy minden okés-e. Nem tudom, hogy van-e bármi esély arra, hogy besikerült, vagy emiatt nem kell aggódnom és csak várjak. Nem tudom egyébként, hogy a vizsgaidőszaknak esetleg lehet-e ehhez bármi köze, mert annyit azért nem idegeskedtem, de a bioritmusom viszont teljesen tönkrevágta.

jan. 10. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy terhességi tesztet és kiderül
jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj, sokszor paráztam már ezen, szerda este van, ha vasárnapig nem jön meg akkor hétfőn vegyél tesztet, de szerintem meg fog
jan. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Még mindig nem jött meg, de ma csináltam egy tesztet reggeli első vizeletből és negatív lett. Ha már 10 napja késik és a teszt eredménye negatív, akkor már fix negatív ugye?

Plusz ilyenkor menjek el nőgyógyászhoz, hogy megvizsgáljon, vagy szerintetek várjam meg a következő hónapot?

jan. 13. 11:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!