Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikortól kell védekeznem ha...

Mikortól kell védekeznem ha abba akarom hagyni a fogamzásgátlót? 20/L

Figyelt kérdés
Most volt ciklusom,holnaptól kéne elkezdenem az új levéllel..de az este még szexeltünk a párommal(nem élvezet belém). Terhes maradhatok így? Ha abbahagyom most?

jan. 13. 08:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a "terhes maradhatok" dolgot soha nem értettem. Honnan jön ez? Hogy képzeled a fogamzásgátló tabletta működését...?
jan. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is a “terhes maradhatok” fogalomzavar ba**ta ki a biztosítékot!

Nem voltál terhes, ergo nem is maradhatsz az.

Ha meg már terhes vagy, akkor a fogamzásgátló annyit ér, mint halottnak a csók! Attól “nem múlik” (pontosan most :D)

A helyes megfogalmazás az ilyenkor, hogy “terhes lehetek-e?”.

A válasz pedig az, hogy ne kockáztass, nem kaszinóban vagy!

Óvszer a megoldás.

jan. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Ennyit a magyar törvényekről...ide jutottunk a hülye szabályozással. Az a csoda ,hogy a kérdező tisztában van a nemével.
jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ti vakok vagytok?! Azt kérdeztem hogy ha nem kezdem el ismét szedni!..holnaptol kéne újra szedjem,és ha az este még volt szexuális kapcsolatom akor terhes maradhatok e?!!(ha nem kezdem el újra szedni!) mert valahol azt olvastam hogy védekezni kell napokkal előtte is ha abba akarom hagyni..
jan. 13. 13:43
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem
jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Te mit nem értesz
jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Elhozod vagyok csak elkudte

Szoval mivel a szervezetnek legalabb 3 honap kell hogy kitusztjuljon ezert most nem lehettel meg terhes. A 7 napos szunetben is ved. Ha legkozelebb szexeltek akkot mar hasznaljatok ovszert.

jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 nem szedtem már ebben a 7 nap szünetben..
jan. 13. 16:22
 9/15 A kérdező kommentje:
#7 jah bocs,ugy olvastam hogy a 7 napos szünetben is vegyem..
jan. 13. 16:23
 10/15 A kérdező kommentje:
Amugy amiatt akarnám abbahagyni most mert kell csináljak laborvizsgálatot vagy 2 hét mulva..és a fogamzásgátló befolyásolhatja.
jan. 13. 16:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!