Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vérzek ujjazás közben?

Miért vérzek ujjazás közben?

Figyelt kérdés
Először a menstruációm előtt 3 nappal ,amikor a párom ujjazott véresek lettek az ujjai,nemtudtam pontosan mitol van ez,azt hittem a mensim jött meg hamarabb vagy nemtudomm…de a vér nemjutott ki olyan mintha csak bévül véreznék…a mensim után két héttel megint ez történt ,véresek maradtak az ujjai,viszont a vér megintcsak nem került ki,nem csinalja durván,eggyáltalán nem.Kicsit megvagyok ijedve,tapasztaltatok már ilyet ti is?mi lehet az oka?
jan. 27. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szűz vagy?
jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem,már nem vagyok szűz
jan. 27. 18:09
 3/11 anonim ***** válasza:
A párod manikűrje rendben van?
jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen😂😂
jan. 27. 18:20
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Akkor sajnos nemibetegség gyanúja is felmerül
jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Legvalószínűbb: nem tudja mit csinál, durván csinálja, felsért.

Remélhetőleg legalább kezet mos előtte és nem visz fel neked valami szart, mert azon nem fogsz mosolyogni.

jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindig tiszta a keze,kezet mos elotte utana ,nemerzem eggyaktalan durvanak amit csinal,szexnel sosem verzek …ezert nem ertem
jan. 27. 18:26
 8/11 A kérdező kommentje:
Ennek mikoze hozza?
jan. 27. 19:26
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Ez biztos hogy nem normalis. De azert azt te tudod megkulonboztetni, milyen ver. Friss, piros, mint mikor megvagod magad? Mert az nyalkahartya serules, de nem szuzen, ugy, hogy nem erzel karmolast, eleg valoszerutlen.

Itt, a gyakorin rengeteg a troll. Ha ez igaz, teljesen abnormalis, veralvadasi zavarnak is vad lenne.

jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazat mondok,lehet hogy felsértett valamit és seb keletkezett.Remélem a nőgyógyász majd fog tudnu segitteni,koszonom a válaszokat!
jan. 28. 09:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!