Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan gyógyszer...

Létezik olyan gyógyszer (egyszeri alkalomra), ami elmulasztja, nem engedi megjönni a menzeszt?

Figyelt kérdés

Nem szedek fogamzásgátló gyógyszert (spirálom van), így nem tudok a gyógyszer szedésével "játszani", viszont a következő vérzésem nagyjából pont arra a hétre fog esni, amikor egyáltalán nem akarom, hogy vérezzek (magánjellegű, a kérdés szempontjából irreleváns az ok). A kérdésem kizárólag arra vonatkozik, hogy létezik-e ilyen készítmény. Tisztában vagyok vele, hogy ha létezik is ilyen, akkor az valamilyen hormontartalmú gyógyszer lesz, és tisztában vagyok ezeknek a hatásával, úgyhogy kritikát ezzel kapcsolatban nem kérek.

Gondoltam, hogy eseményutáni tablettát íratok fel, de attól félek, hogy attól meg majd pont hogy még inkább meg fog jönni.

A cél annyi, hogy egy héttel előbb, vagy később jöjjön meg,vagy egyáltalán ne jöjjön meg. Teherbeesés nem opció.

Bőven nem tini vagyok, alapjáraton nem probléma semmilyen szempontból, hogy mikor hol tart a ciklusom, de most ez viszonylag életbevágó, hogy belezavarjak a normál működésbe🫣😅



jan. 29. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Nincs ilyen, főleg nem egyalkalmas dolog (mint ahogy írod a fogamzásgátló pl okozhatna ilyet).

Vannak "népi praktikák", neten biztos találsz, de mondjuk úgy, hogy minimum erősen kétséges, hogy működjenek.

Az erős stressz és a betegségek el tudják tolni a menstruációt, de egyikről sem hiszem, hogy szívesen generálnád magadnak.

jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Legfeljebb egy jó erős imádkozás :D
jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, spirál esetén működik-e. Ha valaki tegyük fel gumival védekezik, az tud felíratni a nőgyógyásszal Norculut-ot, ami progeszteront tartalmaz, és nem fog megjönni a menstruáció, amíg szeded +3 nap. Keresd fel, spirállal lehet-e ilyet.
jan. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3: de szuper vagy, koszi!
jan. 29. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!