Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tisztulás után újra vérzés?

Tisztulás után újra vérzés?

Figyelt kérdés
6 hete császároztak, 3,5 hétig rendes vérzés volt (szakaszokban össze vissza) aztán mostanáig folyás. Egy nap szünet és most újra vér jött de el is múlt. Ez normális?

jan. 31. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt így szülés után. Azt hittem megerőltettem magam és azért.


Utána olvastam angol oldalakon és azt írták 8-12 hétig is előfordulhat kis vérzés szülés után. Ha nincsenek nagy darabok, furcsa szag/szín és nagyon sok vér akkor elvileg rendben van.


Azért beszélj a nőgyógyászoddal is. Ő biztosabbat tud mondani.

jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, én alig véreztem szülés után.(szültem, nem császár volt) Talán egy hétig.

Aztán semmi. Egy hét múlva újra, napokig.

Mondta védőnő, hogy mivel nem fájt semmim, jól éreztem magam, valószínű túl bátran mozogtam, nem pihentem eleget, stb. Attól még, hogy nem érezzük a tüneteket, még nem gyógyulunk olyan gyorsan.

jan. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én császár után 11,5 hétig tisztultam.
jan. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pontositok, újra van de mostmár folyamatosan, menstruáció szerű. Esetleg elő fordul hogy ilyen hamar megjön? Vagy ez még tisztulás? A nőgyógyászomhoz mindenképpen megyek, addig kíváncsi vagyok volt-e így valaki. 🙂
jan. 31. 09:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Tisztulás. Nem jött meg.
jan. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha esetleg érdekel valakit, voltam a nőgyógyásznál mivel rengeteg vér jött tőlem az utóbbi napokban. Menstruáció, és normális a nagy mennyiségű vér, pár mensis alkalom után vissza kellene álljon normálisra.🤗
febr. 2. 05:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!