Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » November óta megváltozott a...

November óta megváltozott a vizeletem szaga, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Próbáltam cikkeket keresni, mind csak felsorolja, hogy ilyen-olyan betegség áll a háttérben. De decemberben voltam vérvételen és vizeletet is vettek, és az eredményről nem mondta a házidokim, hogy bajom lenne. A szaga a szokásos ammóniás pisiszagról ilyen kicsit fémesebb, kesernyésebb szagúra változott. Mit gondoltok? (Ha menstruálok, akkor mégjobban felerősödik, de két mensi között is megvan néha, csak nem annyira durván.)

Soha korábban nem volt ilyen. Nem tudom, lehet-e ennek köze ehhez, de novemberben használtam először sikosítot önkielégítéshez segédeszközökre, és ez egybeesik azzal, hogy ez a változás történt. Lehet, hogy allergiás vagyok rá, vagy valamilyen módon befolyásolja?



febr. 1. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Téli pisi, nyári pisi. Olyan mit az autókon a gumi.
febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es, ne viccelj...
febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
A vizelet szaga már a bevitt folyadék mennyiségétől is változik.
febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg szedsz/szedtél valami gyógyszert vagy táplálék-kiegészítőt? Attól is változik a szag
ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!