Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek az normális ha...

Szerintetek az normális ha előbb jön meg egy nappal a menstruáció?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap este szexeltünk a párommal, lehet kicsit vadabb volt a szokottnál,utána elmentem pisilni és barnafolyásom volt, ez ma reggelre meghozta a mensimet. Ugyanolyan szarul vagyok mint szoktam mensikor, így ez normális szerintetek? Egyébként mindig pontos a bajom, nagyon max csak 1-2 napot szokott késni leginkább akkor is a stresszes idők miatt, de előbb még sosem jött meg, fogamzásgátlót nem szedek
febr. 5. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
1 nap semmi. Ne szórakozz már... 😅
febr. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális
febr. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze! Amúgy ha nagyon nem akar megjönni, de már fáj a mellem, minfen tünet megvan. Férjemmel sexelünk és másnap már meg is jön. A sex-orgazmus méhösszehúzófásdal jár így beindíthatja a közeli mensit. 1 nap +- semmi, tök normál. Nagy stresszben volt, hogy 1 hetet késett.
márc. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!