Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba ellen? Otthoni...

Hüvelygomba ellen? Otthoni praktikák?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22éves vagyok. Évek óta küzdök különböző hüvelyi problémákkal, állandó folyás, orvosról orvosra jártam vele, megállapították hogy ez normális. Viszont 2 napja együtt voltam a párommal (óvszerrel) és olyan szinten ég és viszket a hüvelyem, piros, hogy aludni alig bírok miatta. Fehér, túrós folyás is jelentkezik mellé és úgy gondolom gomba lehet, régebben is volt ilyen problémám. Hívtam az orvost is azonnal de csak jövő hétre kaptam időpontot. Addig viszont úgy megőrülök, most a calpo cleaber jóddal irrigálok, beliema expert krémmel kenem kívülről. Kérlek segítsetek mit tudok tenni amíg nem jutok el orvoshoz, valamivel vény nélküli készítmény , bármi, mert így megőrülök. Köszönöm a válaszokat.

febr. 6. 04:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Canesten Combi. A párodnak is lehet érdemes.
febr. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is írja egy canesten, lehet kapni kúp formájában is.

Illetve abban az orvosoknak igaza van, hogy egy szinte állandó fehér folyás (nem zöldes és egyebek, rendszerint szagtalan) az teljesen normális, van akinek kevesebb, van akinek több azt el kell fogadni, semmi baj vele.

febr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!