Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A combom belso felen csikok...

A combom belso felen csikok jelentek meg. Elmulnak? Veszelyesek? Masnak is van ilyen vagy csak en jartam igy?

Figyelt kérdés

Noverem szerint amiatt hogy a nyaron gyors novekedesben volt reszem. Melleim is joval nagyobbak lettek meg minden hol kisse meghiztam. De most nem a fogyasrol van szo( az sem artana). Hanem a combomon azok a csikok eleg zavaroak. Felek nem mulnak el es igy meg atoltozni is szegyelek masok elott.


15/lany


2009. jan. 4. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így jártam! Csak nekem a melleimen is kijöttek :@ A combomra ráedzettem és picit próbáltam egészségesebben élni, és így picit mintha halványodtak vna, szol én nem tudom a legjobb módszert rá, de egy kis mozgás sose árt. Azért írtam ennek ellenére, mert kérdezted, hogy másnak is van-e ilyen baja... Hát van, és a nővérednek igaza volt... A súlygyarapodástól van. Sztem tornázgass egy picit és akk hátha neked is halványodik. :)
2009. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nővérednek teljesen igaza van. Én 14 éves koromban nagyon hirtelen nőttem meg és a hátam tele van ilyen csíkokkal, valamint mikor elkezdtem sportolni és jelentős izomgyarapodáson estem át, ott is megmaradtak a nyomok. Napozás részben segíthet rajta, a szoláriumot nem tudom, mert nem szoktam. Fordulj valamilyen online vagy magazinokban megjelenő bőrgyógyászhoz a megoldásért.
2009. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

koszonom, legalabb megnyugodtam hogy nemcsak nekem van.

Nem tudtok ilyen online borgyogyaszhoz valamilyen kapcsolatot? oldalak?

2009. jan. 4. 13:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Lényegében tök felesleges bőrgyógyászhoz menned ezzel. Sajnos. Úgysem tud neki mit csinálni, az már úgy marad, maximum elhalványodik.
2009. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudok bőrgyógyászt, de hallottam, hogy a striákat 90%-ban ellehet tüntetni. Hát nem tudom valaki esküszik rá, van aki nem hiszi. Én az utóbbiak közé tartozom, a stria lényege, hogy picit szétszakad a bőröd, ezt kétlem, hogy rendesen rendbe lehetne hozni, persze halványítani biztos tudják. Ha úgy döntesz, hogy megpróbálod, készülj fel rá, hogy ki kell nyitni a pénztárcádat, mert azt hiszem, hogy eredmény legyen 8 ilyen kezelés kell minimum és egyenként is elég drága. Nézz utána itt a neten pl. striák eltüntetése címszó alatt. Ha még pirosak a csíkok, nyugi még halványodni fognak, ha már gyöngyház színűek, nem nagyon lesz változás. Remélem segítettem. Szia
2009. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is voltak a combomon ilyen csíkok.A bőr hirtelen tágulásátől, összehúzodásától lesz.Nem tud olyan hamar alakulni.Én bőrveszesítővel oldottam meg a problémát:-)
2009. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!