Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a benőtt szőrt nemi szerven?

Figyelt kérdés

Vagy 1-2 hónapja benőtt egy szőr még nem teljesen a nemi szervemnél inkább a lábam fele. De nem foglalkoztam vele különösebben volt már ilyen ugyanott kb és mindig elmúlt vagy ki lehetett nyomni. Azonban most nem szeretne elmúlni és ki nyomni se lehet abszolút. Faj ha megnyomom, inkább már ilyen csomó szerű, de látszik rajta hogy csak a szőr miatt van. Mit csináljak? Orvoshoz nem szeretnek menni viszont kezdek kicsit aggódni.

Előre is Koszonom!

21/L


febr. 8. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Miböl látod, hogy csak a ször miatt van?
febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%

El fogsz jutni az orvoshóz vele elöbb utob.Ezzel nem szabad felületesen foglalkozni.Jobban jársz ha megjelensz a szakrendelésen mielöbb,amig nem kezd el több problémát okozni.Ex szülészet nőgyógyász műtös voltam.

Ha tovább akarod boncolgatni a kérdést írj privátban.

febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Piszkáld ki egy tűvel. Nem nagy dolog. Alaposan fertőtlenítsd persze a területet.
febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!