Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem vágatjuk le mi is a...

Miért nem vágatjuk le mi is a csiklót fedő bőrkét?

Figyelt kérdés

Álszentség lenne az, hogy annyira imádják néhanyan a metélt kukit, hogy még az újszülöttnek is levágják a fitymáját, de a csiklót fedő bőrt mindenki békén hagyja?

(Tévedés neessék, a kérdés CSAKIS A CSIKLÓ KISZABADÍTÁSÁRÓL SZÓL, semmi drasztikusabbról)



febr. 12. 16:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%

#8

Szerintem nem okés a fiúknak, ès nagyon ellenzem. Úgy szép, ahogyan születnek, nem kéne levágni. (Betegség kivètel). Soha nem tudnàm ezt tenni a fiúgyermekemmel…

febr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy kultúrális dolog. Valaki egyszer kitalálta, az lett az elfogadott, és bele se gondolnak, hogy ne csinálják meg. De egyáltalán nem normális. A nőknél nem alakult ki ilyen (nyilván nem is lenne akkora a különbség, mint a férfiaknál), örüljenek neki. Ez nem józan ész, logika vagy igazság alapján van.
febr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Az is a különbség, hogy sokkal több férfi akarja, hogy körülmetéljék (kényelmi, tisztasági, és hasonló okokból, vagy mint az angol birodalomban valami más praktikus ok miatt) míg a nők többnyire nem szükségképpen akarják, hogy ott átalakítsák őket.


Ha egy társadalomban "divatossá" válik, hogy a férfiak nagyrésze körülmetélt akkor megjelenik az, hogy a gyereknek már kiskorában megcsinálják (többek közt mert gyorsabban és szebben gyógyul).


Ráadásul olyan is van, hogy akinek gyerekkorában párszor feltépték (ami nagyon fájdalmas) és aztán felnőttként rászánta magát a körülmetélésre az szokszor megfogadja, hogyha fia lesz nem kínozza ilyesmivel hanem helybő körülmetélteti.

febr. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
62%
Én betiltanám a nem egészségügyi célú körülmetélést.
febr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%
De miert kell nyomos indok? Ha a fiunak ugy jo es a lanynak aki vele van tetszik akkor miert kell ennel tobb ok?
febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%

Többen megteszik a csikló "előbőrének" eltávolítását, mint gondolod, hogy erősebb szexuális érzetekben legyen részük.

Én felnőtt korban metélt férfi vagyok (nem szűkület miatt, hanem saját elhatározásból), nem csak tisztább bőr nélkül, de a szex is sokkal jobb, intenzívebb érzés.

febr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
54%
Hadd szenvedjünk mi pasik, a lányokkal már akkor kivételeznek 😀
febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Pont azért ami miatt nálunk gyerekként én mindig ruha nélkül voltam a strandon, nővérem meg bugyiban 😀
febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szívesen össze hasonlítanám élőben egy ilyen bőrtelen csikló tulajdonosával a körülmetélt farkamat ! Akinek van kedve nyalakodni, írjon !
márc. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Vajon hány csajszi vállalja be
márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!