Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellbe sugározhat?

Mellbe sugározhat?

Figyelt kérdés
Pár hete érzem néha, mintha fájna a jobb mellem, viszont néha olyan, mintha "alatta" fájna, meg a kulccsont és a kar/nyak környékén is...lehetséges hogy a mellbe sugározzon ki? Havonta áttapogatom, fekve nem is érzem meg tapogatáskor sem érzékeny, csomót nem éreztem, illetve évente járok mell ultrahangra( 27 éves vagyok),utoljára augusztus 31-én voltam, ott minden rendben volt. Novemberben rákszűréskor a nőgyógyász a mellemet is áttapintotta, nem érzett semmit. Néha középen a szegycsontnál is fáj. Okozhatja izomfájdalom a mellben ezt az érzést?
febr. 15. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Izomfájdalom? miért talán sportolsz?Mikor érzed a fájdalmat? 1-10 skálán mennyire fáj?
febr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Komolyabban nem sportolok, néha mozgáskor, üléskor, fekvéskor általában elmúlik, de sokat ülök és sokat fáj a hátam is, meg a kar, hónalj környékén. Nem elviselhetetlen, olyab 10/3 kb. Nem tudom, hogy izomfájdalom-e, pont ettől félek. 5 hónapja voltam mell UH-n, évente járok. Novemberben nőgyógyász is megnézte, bár nem emiatt mentem és nem is fájt akkor, de a szűrésbe ez is beletartozott. Én sem érzek csomót igazából.
febr. 16. 09:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem a nyáron volt ilyen. Nm tudtam mi lehet, de talaltam egy csomót a mellembe, fibroaadenoma. Jó indulatú elváltozás. Nekem egy pár nap alatt fejlődött ki es kb 1 hét alatt dupla akkorára nőtt. Neha nyomja asz idegszàlat, főleg, ha mensi előtt beduzzad a mellem. Meg a tejcsatornàt is. Nekem is nyilalló, szúró érzést okoz sokszor. Nem kellemes, de elviselhető. Ezekkel nincs semmi teendő csak, ha túl nagyra nő. Ràadásul azóta a masik mellembe is lett, de arról nem tudtam, mert mélyen van. Fizikai vizsgàlattal nem lehetett eszre venni csak uh-val. De nem kell megilyedni ezek nem rosszaságok..

Azért mégegyszer nézesd meg. :)

febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia


Voltam ma UH-n,ahol nem találtak szerencsére semmit, cisztát sem, lehet hormonális vagy izomi eredetű fájdalom. Remélem majd elmúlik.

febr. 19. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!