Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Piros puncira mi a megoldas ?...

Piros puncira mi a megoldas ? Beoanthen baby kenheto ra es segit?

Figyelt kérdés
febr. 17. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Mennyi idos az a punci, ami piros, hogy "Beoanthen baby kenheto ra"?

(nok egeszsege rovat)


Mitol lett piros?


Ha az a punci szexualis elmenyeket is kap, akkor nogyogyasz, mert a gombas fertozeseket a Bepanthen nem gyogyitja.

febr. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
21%
Szia. Kérdesem, hogy te lány vagy?
febr. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
42%
Nyilván lány, csak megfigyeltem, hogy ebben a rovatban sok a kamus troll pasi aki lánynak adja ki magát.
febr. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
41%
Higgyünk a hitelességben, remélem, tud valaki segíteni, én max drukkolni tudok, sokan küzdenek ilyen gondokkal. Nem lenne szabad leszedni a szőrzetet
febr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Ez meg miféle kérdés?
febr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mi van okostóni, aki lepontoztad az embereket itt? Privátot nem mersz írni, mi?!
febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Okoskám, igen, ez a legegyszerűbb, nyomkodni a leértékeléseket, okozni másoknak a szintesést, CSAK AZÉRT, mert megmondtuk az igazat?! Mi legalább fogalmaztunk két értelmes mondatot! Írj privátot... Rengeteg a kamus pasas itt! Általában.
febr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy idő után, ha az ember privátban beszél valakivel, kiderül, ki kamus és ki nem, vannak, akik írnak nekem egy életkort, utána később feltűnik egy másik kérdésnél ugyanaz a fiók és más életkort ad meg. Sőt, van, hogy más NEMET ad meg. Undorító. Aki rájön valakinél ilyenre, az szerencsés.
febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!