Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Veletek csináltatott már...

Veletek csináltatott már ilyen tesztet a nőgyógyászotok?

Figyelt kérdés

Új nőgyógyásznál jártam felfázás gyanújával.

Mikor bementem elmondtam a panaszaim és azt is,hogy gyermekem van és házasságban élek.

Azonnal Chlamydia és más fertőző nemibetegség teszteket csináltatott mindenféle indokolás nélkül,hiába kérdeztem,hogy mi az oka ennek.

Nagyon kellemetlen helyzetbe hozott a férjem előtt erre az időre és 20ezer forinttal károsított meg pluszban. Természetesen negatív volt a teszt eredmény.

Veletek volt már ilyen? Milyen apropóból csinálnak ilyenkor ilyen teszteket ?


febr. 17. 10:04
 1/4 L.. István ***** válasza:
100%
Te felfázásra gyanakodtál, ő meg másra, ő az orvos, ezért a biztonság kedvéért teszteket csináltatott. Nem értem mi a bajod, nem rázott le, lelkiismeretes volt.
febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Örülj neki, hogy csináltatott tesztet, ugyanis attól, hogy van férjed és gyereketek, a férjed simán félrekefélhet, ami neked már majd tünetet okoz.


Én is azt hittem, hogy az exem szeret, mert jaj veled tervezem a jövőt, és sorolhatnám, aztán olyan bőszen dgta az egyik barátnőmet, mint a huzat és örülhetek, amiért nem szedtem össze tőlük valamit.


Az orvos nem megalázott téged, hanem helyesen járt el.

febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért megalázás? Egyszerüen alapos, és tudja, a "felfázás" a legtöbb esebtben fertözés, ezért meg kell keresni a kórokozót.


Ez miért kellemetlen a férjed elött? Vagy neked nem szabad megbetegedni?


Az meg nem egészen igaz, amit a 2-es ír, nem feltétlen lép félre senki, de ha volt valamelyikötöknek is elözö kapcsolata, már onnan is elkaphattatok akármit, föleg, ha az exnek is volt pár exe!


Mellékesen meg sokkal értelmesebb dolog, ha rendesen kivizsgálnak, mintha kapsz egy csomó gyógyszert, ami a szervezetedet mérgezi, de az okot nem szünteti meg.

febr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Felfázásos tüneteket okozhatott volna nemi úton terjedő betegség is. Az orvos jól döntött hogy kizárta ezeket és nem csak ránézéste felírt valamit.

Örülj inkább neki, hogy rendesen elláttak.

febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!