Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ujjazastol hugyuti fertozes?

Ujjazastol hugyuti fertozes?

Figyelt kérdés
Hugyuti fertozes jelei??
febr. 18. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges attól is. A legtipikusabb tünetei a gyakori és fájdalmas vizelés.
febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonommm sokat segit, azt mondjak szuleim hogy valami betegsegem is lehet, viszont ujjazastol gondolom, de ezt nyilvan nem mondhataom el a szuleimnek max anyukamnak, mer nagyon tulreagaljak..hogy nagyon beteg lehetek orditottak velem
febr. 18. 20:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős vagy?
febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
16
febr. 18. 21:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azt nem tudom, hogy húgyúti fertőzes lehet-e, de hüvely fertőzés simán. Vagy gyulladàs, esetleg, ha felsértetted a nyàlkahàrtyàt.

febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat fel is vagyok fazva
febr. 18. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:

5 vagyok.

Akkor az lesz a bajság. Nem hiszem, hogy magadnak okoztad.

Dokihoz menj el, egy vizelet es vérből megállapítja a bacit és kezelni is fogja.

febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A felfázás egy húgyúti fertőzés. Emiatt nem értem miért ordítottak veled a szüleid. Tőzegáfonya kapszula, medveszőlő tea és mezei zsurló tea nálam mindig elmulasztotta. De ha már durvák a tünetek akkor menj inkább orvoshoz.
febr. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mer regen is mindig tortent velem ilyen mikor korhazba is voltam vele es hogy lehet valami kom bajom van
febr. 19. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!