Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden ciklusomban van egy...

Minden ciklusomban van egy szakasz, amikor borzasztóan kellemetlen szagú vagyok "odalent". Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat mindenkitől a kellemetlen kérdésért, de ez a helyzet és nem tudom hogy normális-e. Ha állandóan fura szagom lenne akkor tudnám hogy gond van és elmennék orvoshoz de a problémám ennél bonyolultabb..

Van a menzesz utáni állapot, akkor nem vagyok büdös. Aztán jön az ovu.. még akkor sem, de ovu után kb menzeszig undorító szagom van odalent és hiába mosom (amúgy mindennap alaposan megfürdök), nem múlik el!

Réz spirálom van és a párom napi szinten bennem megy el, lehet az a gond hogy belémromlik a ... ? Jobban ki kéne mosni odabent zuhannyal? Már nem tudok mire gondolni. A párom biztos soha nem csalt meg mert szinte egész nap velem van mindig és nagyon szeretjük egymást sok sok éve, meg hát én sem csaltam meg őt. Tudnék róla.

A bugyijaim amiket hordok sokszor nylonosak, de ez a probléma kb fél éve van nekem és nincs meleg nyár..

Nem értem.

Terhes sem vagyok természetesen.

Már szinte szag alapján tudom hogy mikor vagyok ovu után.

Ma is rettenetes szag árad belőlem, már ha gatyán keresztül odanyúlok magamhoz akkor is olyan szagú lesz a tenyerem , a telefonom.. stb.. menzesz után meg semmi ilyen dolog nincs.


amúgy rendellenes folyás nincs, fájdalom nincs, semmi extra nincs, csak ez az időszakos szag van.


Másnak is van ilyen ha igen mi a fene lehet ez???


28/n

Sz.



febr. 20. 17:40
A kérdező szavazást indított:
ez normális
nem normális
5 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Jobban ki kéne mosni odabent zuhannyal? "


Nem szabad kimosni! Tönkreteszed a ph-ját a hüvelyednek.


Esetleg menj el vele orvoshoz.

febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ovu elott is beled elvez?
febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 igen
febr. 25. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!