Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen esetben lesz egyáltalán...

Ilyen esetben lesz egyáltalán ovulációm ebben a hónapban?

Figyelt kérdés

Próbálkozunk a férjemmel,viszont az utóbbi 1 hónapban rengeteg gyógyszert szedtem,gyulladásom volt,antibiotikum. Terhes nem lettem a tesztek alapján,de 4 napja késik a menstruációm. 17-én kellett volna megjönnie és 4-én volt az ovum naptar szerint. Utána voltam nőgyógyásznál ott azt mondták,hogy be van vérezve a helye. Akkor volt tüszőrepedésem vagy nem? (Ez az első kerdesem)

Ha most kimarad a menstruációm akkor az ovum is ki fog maradni,vagy attól még van esély rá?

Gondoltam rá, hogy elkezdek ovutesztelni meg hőt mérni, ennek már most neki kéne kezdenem?

Illetve még az lenne a kérdésem, hogy miket szedjek ami termékenyebbé tehet,van esetleg tapasztalat amitől hamarabb jött a baba?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!


febr. 21. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem amennyi gyógyszert beszedett az utóbbi 1 évben a barátnőm lombik miatt,rengeteg AB, stb. és ha neki nem maradt el,akkor senkinek. A sárgatest bevérezhet, ergo lehetett ovuláció és tüszőrepedés,de így nehéz kitalálni a doki bevérzésnél mire utalt.
febr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat ,azt kihagytam, hogy ciszta lett a helyén,az van bevérezve.
febr. 21. 10:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az mindegy, a sárgatest ciszta elváltozás a tüszőrepedés után kialakulhat, ha a repedést követően visszamaradó sárgatestben felgyűlik a folyadék.
febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!