Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok!Milyen egészségügyi...

Lányok!Milyen egészségügyi betétet használtok?

Figyelt kérdés

Akármilyet használok hátrafolyik és majdnem kifolyik,pedig a betetben meg csak egy fél tenyernyi 🩸 van férne bele de hátrafolyik és majdnem olyan lesz a bugyi.Miért?Miért?Ti nem szoktatok így járni?Inkább rakok be nagyobbat de az nem lesz tele 6 óra múlva sem de a higiénia miatt muszáj csrélni de ívy egy kicsit pazarlásnak számít?

Ti milyen gyakran cserélitek hogy ne legyetek büdik?Én mindig ezen kattogok ilyenkor hogy büdi vagyok pedig 2x tusolok ilyenkor.


febr. 21. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Naturellát használok. Maxit. Nekem ez vált be.
febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Naturella éjszakai. Éjjel-nappal, nagyon erős vérzésem van. Kb 40 percenként cserélem.
febr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Tamponozok pontosan ezért, amit te is írsz, plusz ha nem hátul épp, akkor tuti oldalt folyna meg.

Éjjel meg főleg tampon, ugyanis nincs kedvem minden hajnalban ágyneműt cserélni.


Próbáld ki a menstru. bugyit, hátha az jobb, abban is hátrafolyik, de szívja is be.

febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Libresse ilyen narancssárga csomagolású.
febr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Always Sensitive vagy Libresse Goodnight az amit veszek általában. Ritkán Naturella. Mindig éjszakai fajtát.


#4 Libresse-ből én még csak rózsaszínt, meg lilát láttam, narancssárga az Always-ből van csak.

febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van narancssárga is. Most is azt használom.
febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 mi a pontos neve? Olyat én még nem láttam? Tudod linkelni?
febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!