Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy olyan gyanúm hogy...

Van egy olyan gyanúm hogy vetélésem volt,szerintetek?(bővebben lent)lehet bajom?

Figyelt kérdés

Január 10.én nagyon erős hasi görcseim voltak és brutál erős darabos vérzésem. Dokihoz nem mentem. Nincs Tb-m fizetve illetve anyagilag sem álltam úgy hogy ki tudjam fizetni a magánt illetve a sztk-s ellátást.(családi okok miatt) Most lett munkám február elejétől,visszamenőleg ki akarom fizetni a tbt aztán megyek orvoshoz.

De itt a kérdés: Ugye kb 1,5-2 hétig volt vérzésem 3-4 napig nagyon erős és ilyen nagy vérrögökkel. Előtte 3-4 hetet késett,de december 14.-én a teszt még( - ) negatív volt. Miután a vérzésem elmúlt utánna egy darabig barnás folyásom volt. Kicsit ilyen darabos,főleg az elején ahogy a vérzés elmult. Azt olvastam akkor van baj ha az a barnás folyás büdös,illetve barátnőm is ezt mondta akinek 2 vetélése volt már sajnos. Illetve kb2 hét után okozott volna problémákat is volna ha marad bent valami. Egy időben kezdett ez a barnás folyás elmúlni most a napokban ujra előjött viszont már kisség pirosas-véres formályában. Lehetséges hogy ez az első menstruáció vetélés után?


Nem tudom mennyire érthető a kérdés.

Maradhatott-e bent valami?

Mit okozhat ha maradt bent illetve mennyi idő után jelennek meg a tünetei? Mik a tünetek?

Talán így egyszerűbb.


febr. 21. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Negatív tesztnél miért is lett volna vetélés??? :D
febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de a vetélés tünetei megvoltak
febr. 22. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkabb valami betegseg mint egy terherhesseg vagy veteles ..
febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tünetei megvoltak: ha bemagyarázod, persze.
febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy draga a nogyogyasz maganba.. bar itt nalunk 14 000.. de ha tenyleg nagy a baj akkor egy surgossegi ellatasra olyan szamlat fogsz kapni hogy ki nem nyogod egy hamar..
febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!