Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez mi lehet?

Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Szoval ez elegge hosszu sztori…menstruaciom elott egesznap nagyon rosszul voltam, hoemelkedesem volt es erotlennek ereztem magamat. Nehany oraval kesobb megjott, azonban sokkal jobban fajt a kelletnel, szinte egy helyben nem tudtam meglenni (ezalatt amugy vegig hoemelkedesem volt). Beszedtem egy algoflexet ami levitte a hoemelkedesemet es a mensis fajdalmamat is elmulasztotta. Innentol kezdodtek a bajok…Estenkent nem tudtam aludni mert ereztem hogy felment a lazam, es meg kitakarozni se tudtam mert akkormeg szetfagytam. Utana nap kozben semmi bajom nem volt. Nos ez van mar 4 napja. Most jelenleg 37.4 a jelenlegi testhom (mostmar napkozben is). Attol felek hogy valami osszefugg a menstruaciommal. Szerintetek csak siman beteg vagyok/leszek vagy valami noi problemam lehet?

febr. 22. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Jön a baba!

Neveken gondolkoztál???

febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Sok minden lehet. Teherbe esés opció lehet? Amennyiben igen, csinálj egy tesztet, lehet méhenkívüli terhesség jele is ami nagyon veszélyes. De nem megijeszteni szeretnélek! Lehet, hogy csak elkaptàl egy vírust, plusz menstruálsz is, és egyben a kettő le terheli a szervezeted. Én minimum egy háziorvossal beszélnék azért. :) Jobbulást!
febr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak véletlen egybeesés, pont a menstruáció előtti napon tört ki rajtad valami vírusfertőzés, nátha stb., amitől esténként belázasodsz. Semmi más tüneted nincs? Orrfolyás, torokfájás, hasonlóak? Azt nem tudom a másik 2 válaszoló miből gondolja a terhességet, hiszen MEGJÖTT a menstruációd. Ha hétvégén sem múlik el a láz akkor hétfőn menj el a háziorvoshoz.
febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Én autoimmun folyamatra gondolok első blikkre.
febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!