Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadine huvelykúp? Vagy...

Betadine huvelykúp? Vagy inkább gynoxin?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Allando Huvelygyulladasom van az orvos irt fel flucohexal tablettát amit négy héten keresztül kell szednem. Írt fel mellé még gynoxin huvelytablettat és egy gynoflor huvelyflora helyreallitot.

Ezt a gynoxint mar sokszor hasznaltam de nem segített..

4 orvostól kértem tenyésztést de nem voltak hajlandóak megcsinalni.

Most épp menstrualok. És azon gondolkodom inkább veszek egy betadine huvelykúpot aztán elhasznalom a huvelyflora helyreallitot. A páromnak sem volt hajlandó fel írni tablettát. 2eve küzdök ezzel. A párom elég hogy ha csak canesten krémmel kezeli magat?

Vagy adjak neki a flucohexal tablettabol? És a betadine huvelykuprol mi a véleményetek?



febr. 25. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
mi az, hogy az " orvos" ??? nem HAJLANDÓ? Tegyél panaszt. Nem ad ellátást, ő azért van ott
febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen úgy ahogy le irtam! Nem hajlandóak! Már a 4.orvos mondta hogy a huvely nem a steril közeg. Abból mindig kitenyesztenek valamit..

Én ezt nem értem...Legutóbb sirva jottem ki a vizsgálatról.. már sosem lesz olyan az életem mint az előtt..

febr. 25. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Addig kell keresni egy lelkiismeretes dokit, amíg meg nem találod. Emellett érdemes odafigyelni az egészséges életmódra, táplálkozásra is. Ja és a gynoflor az egyik legjobb hüvelyflóra helyreállító, azt jól tette, hogy felírta. (Én is próbáltam már Gynophilust, egyebeket, de nem váltak be. Persze kinek mi.)
febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

van egy egészséges baktérium flórája a hüvelynek, ez tény, de amiatt szokták vizsgálni, mert oda nem való baktériumokkal meg tud fertőződni, ill gombákkal is

a doki hülyének néz téged és félre vezet

febr. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!