Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki tud nekem erről valamit...

Valaki tud nekem erről valamit mondani?

Figyelt kérdés
nemrégiben egy női ököl nagyságú miómát állapítottak meg nálam. A laparaszkópos mióma műtét mellett döntöttek,amit pár nap múlva meg is fognak csinálni. Nagyon félek a műtéttől, és az altatástól is...Kinek volt már ilyen műtétje? Tényleg nagyon félek tőle jó lenne pár megnyugtató választ kapni ezzel kapcsolatban

febr. 27. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Minden rendben lesz, ne félj!
febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Remélem én is hogy igy lesz
febr. 27. 20:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt laparoszkópos mütétem, lényegében semmi gondom nem volt ezzel kapocslatban.

Nekem ambulánsan csinálták, reggel bementem - elötte néhány nappal volt egy beszélgetés, ahol elmondtak mindent, amire figyelni kell, meg minden kérdésemet is megválaszolták -, délelött 10-korra voltam tervezve. Az altatásból jóformán semmit nem vettem észre, nagyon gyorsan kikapcsoltam, a mütét után kicsit fáradtnak éreztem magam, pihenni kellett. Délután megnézték a sebeket ( három kb másfél cm-es vágás volt), vérnyomás, stb-t néztek, 4-re jött a párom értem, hogy hazavigyen.

Pár napig kicsit fáradékonyabb voltam - ezt elöre mondták is -, sokat kellett pihennem, de egyébként semmi bajom sem volt.


Szóval nyugodj meg, nem lesz semmi probléma, utána meg mindenképpen jobban leszel.

febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, ezzel segítettél nekem kicsit megnyugodni
febr. 27. 20:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen és minden jót kivánok!
febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van facen egy csoport: miomaval elok, mioma operacion atesett nok segito csoportja, itt sok tapasztalatot olvashatsz. Engem is miomaval mutenek majd, de másfajta műtét lesz.
febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megtaláltam azt a csoportot, hiába kérdeztem semmire nem adtak választ és nem is segítettek... De már szerencsére túl vagyok rajta
márc. 7. 05:00
 8/9 anonim ***** válasza:
REmélhetöleg minden könnyen lezajlott, további jobbulást kivánok!
márc. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mielőbbi teljes gyógyulást! :)
márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!