Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg a mentruáció...

Miért nem jön meg a mentruációm? Normális ha nem jön meg?

Figyelt kérdés

Már a 43. napnál vagyok és semmi. Csináltam már 2 terhességi tesztet is, negatívak, bár mindig védekeztünk. Szóval mitôl lehet?

19 vagyok



márc. 1. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem normális.

Lehet a stressz, fizikai és/ vagy lelki leterheltség.

Ha a következő is kimarad, feltétlenül menj orvoshoz.

márc. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Előfordul simán, hogy egy kimarad, nem normális, de nem feltétlenül orvosi eset, csak valami miatt gebasz van a hormonjaiddal épp. A második kimaradtnál már érdemes orvoshoz menni. Pláne ha mégis terhesség, akkor legyen időben megállapítva, amíg van döntési lehetőség.

De nekem is előfordult egyszer, hogy teljesen kimaradt, meg egyszer olyan is, hogy 12 napot késett.

márc. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha kimaradhat ok nélkül is
márc. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
18%
Kerüljétek légyszi a házasság előtti szexet, nem csak a lelki vétek miatt, levele látod mi van
márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nők vagyunk. Nem gépek. Simán kimaradhat néha. Ha már 3 hónapja nem jött meg akkor érdemes nőgyógyászatra vagy endokrinológiára menni.
márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!