Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja görcsöl a hasam alja...

2 napja görcsöl a hasam alja vagy lentebb es nemtudom mi lehet ez felfázás?!

Figyelt kérdés

Plusz a mellem is fáj 1 hete feszül és nemtudom mitől lehet megfog jönni nemtudom de nemszokott eddig fájni sosem..

Mit csináljak hogy jobb legyen?:(



#has #fájdalom #Nemtudommicsinaljak
márc. 2. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

A mellfeszules miatt inkabb menstruaciora tippelnek.

Nekem a forrovizes palack szokott segiteni. Ha alszom, akkor pedig a derekamhoz rakom hatulrol. Ettol altalaban elmulik.

márc. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

Valószínűleg ez a menstruációd előjele, simán lehet hogy eddig nem voltak ilyen tüneteid, és most pedig vannak. Az emberi test folyton változik, vannak fájdalmasabb és kevésbé fájdalasabb hónapok.

Megkérdezhetem hány éves vagy?

márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

Ja es barmikor fajhat. Sztem ez nem torvenyszeru, h ha eddig nem fajt, ezutan sem fog.

Nekem is van, amitol csak magzatpozban vagyok kepes letezni, meg olyan is, amit eszre sem veszek.

márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
Egyébként a melegvizes palack tuti tipp, igyál sok vizet, és vegyél be egy görcsoldót (nospa) ha nem javul. Esetleg nurofent ha nagyon rossz.
márc. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!