Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet hogy majdnem hogy...

Mitől lehet hogy majdnem hogy fekete a mensim?

Figyelt kérdés

Szóval 2 eve szedek fogamzásgátlót. Eretsegizem az iden így sok a stressz. A rendszerem is borult. Szerdán veszem be az utolso darabot, es szombaton szokott megjonni. Az elmúlt pár hónapban vagy csutortokon vagy penteken jott ezzel nem nagyon foglalkoztam.

De múlt heten penteken talalkoztam a baratommal es eleg vadok voltunk az agyban főleg es es szerdan mikot az utolso szem volt mar csak elkezdtem reggel barnazni ami máig kitart. Úgy néz ki hogy megjött a megvonásos vérzésem, de ami válik le majdnem hogy fekete de ilyen nagyon sotet barna.

A baratom amugy nem elvez el bennem, tehat a terhességet kb ki van zárva en inkább arra gondolok hogy 2 evvel ezelott kb kiderült higy mehszajsebem van ami ugyan így verzett hogy barnaztam a gyogyszer alatt is.

Én erre gondoltam hogy vissza alakult oda valami mert igaz le lett fagyasztva de mondta a doki h barmikor visszajohet oda barmi.

Ha valakinek volt ilyen tapasztalata a gyógyszer mellett kérem írjon hogy mit csinalt mi lett a vegeredmeny



márc. 9. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Minek rombolod feleslegesen a szervezeted, ha nem is élvez beléd a barátod? Ennyi erővel használhatnátok gumit.
márc. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de nem ez volt a kérdés
márc. 9. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Nőgyógyász
márc. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék nőgyógyászhoz a helyedben.

Bár lehet, hogy csak 'régebbi vér' jön, azért olyan a színe. Egy látogatást mindenesetre megér

márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben koszi a tippeket
márc. 10. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!